Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki zespół na wesele w Lublinie?

Utworzony przez ninka77, 19 czerwca 2013 r. o 16:02
Polecam zespół Efez! Zespół super! Pod każdym względem profesjonaliści. Grają super, bawią gości.. jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy polecać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie najlepszym wyborem byłby ktoś z playdjs - my zdecydowaliśmy się na kubę z ***playdjs.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. dodatkowo mają bardzo niskie ceny dzięki czemu nie zaboli kieszeń, a goście będą zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify]Ostrzegam wszystkich przed zespolem Czad z Lublina!! [/justify] Komunikacja z zespolem byla bardzo trudna wrecz niemozliwa po podpisaniu umowy i wplaceniu zaliczki L L Pan Adam obiecywal, ze przesle mi aktualny repertuar i zabawy weselne przez 5 miesiecy!! Dzwonilam do niego i slyszalam tylko: zeby sie nie martwic, ze mi to przesle i wszystko bedzie dobrze’’. Niestety bez zadnej odpowiedzi na moje maile. Po moim ostatnim mailu, gdzie zapytalam czy jest oby na pewno zainteresowany moim zleceniem, pan Adam wreszcie mi przeslal to o co go prosilam. Przed weselem spotkalismy sie i wydalo mi sie, ze wszystko bedzie dobrze. Na ich stronie jest ok 500 piosenek. Wybralismy z tego 70 utworow, ktore chcielismy zeby zagrali na naszym weselu + 30 ktore mialy byc puszczone z mp3. Niestety, tak nie bylo L L . Z 70 piosenek uslyszalam moze 10 ktore wybralismy. Nasze ulubione piosenki z mp3 byly puszczone cicho kiedy byl czas na goracy posilek i pod koniec wesela, kiedy pan Adam byl juz tak pijany, ze nie byl w stanie spiewac. Poza tym, zespol robil duzo przerw. Zagrali 3-4 utwory i juz robili dluga przerwe. To nie byla tyko moja opnia, ale takze moich gosci...Dobry zespol powiniem miec kontakt z goscmi, niestety tego kontaktu nie bylo. Nie zachecali do zabawy, w czasie biesiady przy stolach pan Adam nie mial mikrofonu, takze nie bylo slychac co spiewal. Ciagle upominanie zespolu, (zeby zabawiali gosci, nie robili tyle przerw i zeby grali WYBRANE PRZEZ NAS UTWORY a nie utwory przy ktorych niewiele osob sie bawilo) nie pomagalo. Nasi goscie byli w roznym wieku, niektorzy byli z zagranicy, takze wybralismy takie utwory ze STRONY INTERNETOWEJ ZESPOLU, zeby kazdy znalazl cos dla siebie i mogl sie pobawic. Podkreslilam to w czasie naszego spotkania, zeby zagrali utwory z listy niestety Pan Adam to ‘olal’ i gral prawie wszystkie utwory Disco polo a wybralismy ich tylko 10. Jak juz wspomnialam, zespol robil duzo przerw, co sie okazalo, Pan Adam wychodzil i sobie popijal poza restauracja. W czasie oczepin zauwazylam, ze byl nietrzezwy. Nie bylo wszystkich zabaw, ktore ustalilismy i musielismy mu pomagac zeby to jakos wyszlo. Po oczepinach nie byl juz w stanie spiewac. Jak prosilam po raz kolejny zeby zagral cos z mojej listy, ja i goscie czekalismy dlugo zeby to znalazl. Co wiecej, byl agresywny do swoich pracownikow, ktorzy tez go upominali zeby gral to o co go prosze (mikrofon byl wlaczony, takze bylo slychac jak powiedzial: ‘’Wez mnie nie wk....aj, i tak bede gral Disco Polo). Skonczylo sie na tym, ze od 2 do 4 zespol siedzial a goscie bawili sie przy naszych mp3. Pan Adam nie byl przygotowany na nasze wesele, a co wiecej, byl pijany L . Bylam bardzo zdenerwowana i zestresowana na swoim wlasnym weselu przez OPRAWE MUZYCZNA!!  Przy przygotowaniach i w czasie wesela z nikim nie mialam problemow oprocz tego zespolu. Nigdy nie napisalam o nikim negatywnej opinii, ale w tym przypadku nie moglam tego przemilczec, gdyz nie chcialabym zeby ktokolwiek mial takie nieprzyjemnosci jakie mialam ja w czasie swojego wesela. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM I OSTRZEGAM wszystkich przed zespołem Czad z Lublina. Komunikacja z zespołem była bardzo trudna wręcz niemożliwa po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki L L . Nie zagrali wybranego przez nas repertuaru. Wybraliśmy takie utwory ze STRONY INTERNETOWEJ ZESPOŁU, zeby każdy znalazł coś dla siebie i mogł się pobawić. Podkreślałam to w czasie naszego spotkania, niestety Pan Adam to ‘olal’ i grał prawie wszystkie utwory Disco polo, a wybraliśmy ich tylko 10. Zespól robił dużo przerw, co sie okazalo, Pan Adam wychodził i sobie popijał poza restauracją. W czasie oczepin zauważylismy, że był nietrzeżwy. Nie było wszystkich zabaw, które ustalilismy i musieliśmy mu pomagać żeby to jakoś wyszło. Po oczepinach nie był juz w stanie śpiewać. Jak prosiłam po raz kolejny żeby zagrał cos z mojej listy, ja i goście czekaliśmy długo żeby to znalazl. Co więcej, był agresywny do swoich pracowników, którzy też go upominali żeby grał to o co go proszę (mikrofon był wlączony, także było słychać jak powiedział: ‘’Weż mnie nie wk....aj, i tak będę grał Disco Polo”). Skonczylo sie na tym, ze od 2 do 4 rano zespól siedział a goście bawili sie przy naszych mp3. Pan Adam nie był przygotowany na nasze wesele a co więcej upił się L . Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana na swoim własnym weselu przez ich OPRAWĘ MUZYCZNĄ!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam . Jakieś opinie na temat zespołu Romans Band ? Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Marek
Jak widać różne są zespoły i różnie do swojej pracy podchodzą. jeste jednak jeden jaki znam i podchodzą naprawdę profesjonalnie. Grali u córki na weselu. Ten zespół to Efekt. Polecam wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie to zdaje się, ze najlepszy jest Efez. Wiele pochlebnych opinii o nich słyszałem. Przyjaciółka mówiła, że przez całe wesele pięknie grali u jej brata. Nie było problemów z alkoholem i oczepiny mieli fajne, a nie jakieś takie dziwaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodzę się z przedmówcami Efez jest super. Zobaczcie sobie ich filmiki na YT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efez grał na weselu u kuzyna. Nigdy się tak nie ubawiłem jak przy ich muzyce. Jest ekstra! Nogi po dziś dzień mnie bolą, bo takie zakwasy mam od tańczenia, że hej:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy zespół dobry byle nie cookies band to nie jest zespół na wesele bo wokaliści nie zwracają uwagi na to czy ludzie się bawią czy nie tylko grają i się podpisują jakby grali koncert w jakiejś stodole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się, że kazdy zespół dobry. naprawdę trzeba dobrze wybierać. My wesele mieliśmy rok temu i unas grał dużo tutaj wspominany efez. widać jak dużo mają tu pozytywnych komentarzy, a to znaczy, że są naprawdę bardzo dużo warci. polecam Efez, bo to jest poprostu dobry wybór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kuzynka ostatnio robiła wesele i z polecenia zamówiła zespół The Good Sound. Byli rewelacyjni! Świetnie grają i bawią gości. Widać, że to co robią jest dla nich czystą przyjemnością i niczego nie muszą udawać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio bawiłam się u kuzyna przy zespole The Good Sound. Według mnie najlepsi na rynku! (a byłam na wielu weselach już). Fajna zabawa, muzyka znakomita i kulturalne prowadzenie zabawy :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z kolei bawiłam się ostatnio przy zespole ,,Format'' i było świetnie! Świetni i utalentowani ludzie tworzą ten zespół. Mega kontaktowi, cała sala szalała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłem niesamowicie zadowolony z zespołu ***glambeat.pl/ . serdecznie go polecam ,grają świetnie. repertuar jest bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. w spokojniejszych momentach grają muzykę jazzową, czy rockowa, ale jak trzeba to też potrafia zabawić. super sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie gra zespół Efez. Całkiem sympatycznie grają! Dodatkowo robią krótkie przerwy. Są mili, sympatyczni i mają nietuzinkowe poczucie humoru czym zjednują sobie gości. O muzyce nie będę się rozpisywał, bo grają i śpiewają świetnie. Z resztą mona posłuchać na ich stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w zeszłym roku na bardzo udanym weselu pod Chełmnem. które odbywało się w nowoczesnej remizie strażackiej. będę się trzymała tematu to tylko napiszę o zespole, który tam grał a był to Revius. bardzo fantastyczna kapela, a wokalistka miała tak świetny głos, że spokojnie mogłaby szukać szansy w popularnych programach muzycznych. zespół świetnie przygotował nagłośnienie i oświetlenie, które dodawało dodatkowego smaku do imprezy weselnej a taneczne przeboje same zachęcały do zabawy na parkiecie. nigdy wcześniej się nie spotkałam z tak profesjonalnym przygotowaniem i repertuarem. wydaje mi się, że warto się z nimi skontaktować, bo są tego warci. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół Efez gra super! Zabawy weselne były wyśmienite, gościom się bardzo podobało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół Efez jest naprawdę dobry, mają długoletnie doświadczenie oraz dysponują profesjonalnym sprzętem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszał ktoś może zespół Timanti? To jest dopiero zespół, który można polecić każdemu. Byłam w ubiegłym roku na weselu na którym grali. Na początku imprezy, gdy obsługa podala obiad goście zamiast jeść, z otwartymi buziami słuchali zespołu. To nie jest ściema. Nie znam ich osobiście, ale oceniając z pozycji weselnego gościa to bardzo sympatyczni i wyluzowani ludzie dbający o upodobania wszystkich na imprezie. Zadowolą tych co lubią diskopolo jak i wymagających koneserów ambitnej muzyki. Jak będę kiedyś wychodziła za mąż to na pewno zagrają na moim weselu. Jeśli ktoś z Was z zespołu zajrzy tu, przesyłam pozdrowienia :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...